5 CVE në CHF - Shield Kepi Verde në Franc zviceran konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shield Kepi Verde to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Franc zviceran. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 18.11.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shield Kepi Verde monedhën e parazgjedhur. Kliko në Franc zviceran ose Franc zviceran për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shield Kepi Verde to Franc zviceran kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 18.11.2019 17:37
5 CVE ($)
=
0,04965 CHF (CHF)
1 CVE = 0,009929 CHF
100,710716 CVE = 1 CHF

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shield Kepi Verde në Franc zviceran?

Shield Kepi Verde kurs në Franc zviceran = 0,01

Konvertimi CVE në Franc zviceran

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CVE dhe monedhën e synuar Franc zviceran me një shumë 5 CVE. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCHFCVE
USD11.105131.290750.756250.009191.010770.01002
EUR0.9048711.167960.684310.008320.914610.00907
GBP0.774740.8561910.585900.007120.783090.00776
CAD1.322321.461331.7067810.012161.336550.01325
JPY108.76904120.20392140.3937082.256531109.940231.09014
CHF0.989351.093361.277000.748190.0091010.00992
CVE99.77559110.26499128.7854075.455240.91732100.849941

Vendet që paguajnë me Shield Kepi Verde (CVE)

Vendet që paguajnë me Franc zviceran (CHF)

nga CVE to CHF kalkulator i kursit të këmbimit

Shield Kepi Verde është monedha në Cape Verde. Franc zviceran është monedha në Liechtenstein, Switzerland. Simbol për CVE është $. Simbol për CHF është CHF. Kursit të këmbimit për Shield Kepi Verde u ndryshua së fundmi në November 18, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Franc zviceran është përditësuar të fundit në November 18, 2019. CVE faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CHF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shield Kepi Verde në Franc zviceran = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.