5 CVE në CNY - Shield Kepi Verde në Kineze juan konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shield Kepi Verde to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Kineze juan. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 19.01.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shield Kepi Verde monedhën e parazgjedhur. Kliko në Kineze juan ose Kineze juan për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shield Kepi Verde to Kineze juan kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 19.01.2021 23:11
5 CVE ($)
=
0,35495 CNY (¥)
1 CVE = 0,070990 CNY
14,086590 CVE = 1 CNY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shield Kepi Verde në Kineze juan?

Shield Kepi Verde kurs në Kineze juan = 0,07

Konvertimi CVE në Kineze juan

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CVE dhe monedhën e synuar Kineze juan me një shumë 5 CVE. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYCVE
USD11.214441.365270.786830.009640.154550.01101
EUR0.8234311.124200.647900.007940.127260.00907
GBP0.732460.8895210.576320.007060.113200.00806
CAD1.270921.543451.7351410.012250.196430.01399
JPY103.76602126.01758141.6688081.64671116.037541.14254
CNY6.470207.857668.833585.090980.0623510.07124
CVE90.82074110.29631123.9949771.460900.8752514.036781

Vendet që paguajnë me Shield Kepi Verde (CVE)

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

nga CVE to CNY kalkulator i kursit të këmbimit

Shield Kepi Verde është monedha në Cape Verde. Kineze juan është monedha në Kinë. Simbol për CVE është $. Simbol për CNY është ¥. Kursit të këmbimit për Shield Kepi Verde u ndryshua së fundmi në Januar 20, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Kineze juan është përditësuar të fundit në Januar 20, 2021. CVE faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shield Kepi Verde në Kineze juan = 0,07.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.