5 CVE në GBP - Shield Kepi Verde në Sterling Pound Britanik konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shield Kepi Verde to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Sterling Pound Britanik. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 05.12.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shield Kepi Verde monedhën e parazgjedhur. Kliko në Sterling Pound Britanik ose Sterling Pound Britanik për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shield Kepi Verde to Sterling Pound Britanik kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 05.12.2020 09:18
5 CVE ($)
=
0,04089 GBP (£)
1 CVE = 0,008179 GBP
122,270465 CVE = 1 GBP

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shield Kepi Verde në Sterling Pound Britanik?

Shield Kepi Verde kurs në Sterling Pound Britanik = 0,01

Konvertimi CVE në Sterling Pound Britanik

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CVE dhe monedhën e synuar Sterling Pound Britanik me një shumë 5 CVE. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCVE
USD11.213941.347590.781470.009600.01094
EUR0.8237711.110100.643750.007910.00902
GBP0.742070.9008210.579900.007120.00812
CAD1.279641.553401.7244210.012280.01400
JPY104.17099126.45717140.3798781.4068011.14004
CVE91.37497110.92359123.1360771.407060.877161

Vendet që paguajnë me Shield Kepi Verde (CVE)

Vendet që paguajnë me Sterling Pound Britanik (GBP)

nga CVE to GBP kalkulator i kursit të këmbimit

Shield Kepi Verde është monedha në Cape Verde. Sterling Pound Britanik është monedha në Mbretëria e Bashkuar. Simbol për CVE është $. Simbol për GBP është £. Kursit të këmbimit për Shield Kepi Verde u ndryshua së fundmi në Dezember 05, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Sterling Pound Britanik është përditësuar të fundit në Dezember 05, 2020. CVE faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. GBP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shield Kepi Verde në Sterling Pound Britanik = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.