5 CVE në HKD - Shield Kepi Verde në Hong Kong Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shield Kepi Verde to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Hong Kong Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 14.11.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shield Kepi Verde monedhën e parazgjedhur. Kliko në Hong Kong Dollar ose Hong Kong Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shield Kepi Verde to Hong Kong Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 14.11.2019 13:09
5 CVE ($)
=
0,39133 HKD (HK$)
1 CVE = 0,078265 HKD
12,777038 CVE = 1 HKD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shield Kepi Verde në Hong Kong Dollar?

Shield Kepi Verde kurs në Hong Kong Dollar = 0,08

Konvertimi CVE në Hong Kong Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CVE dhe monedhën e synuar Hong Kong Dollar me një shumë 5 CVE. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCVEHKD
USD11.100401.286070.754610.009210.009970.12772
EUR0.9087611.168730.685760.008370.009060.11607
GBP0.777570.8556310.586760.007160.007750.09931
CAD1.325191.458231.7042810.012210.013210.16925
JPY108.57403119.47492139.6333881.9312211.0822913.86714
CVE100.31843110.39046129.0161375.701450.92396112.81273
HKD7.829598.6156910.069375.908300.072110.078051

Vendet që paguajnë me Shield Kepi Verde (CVE)

Vendet që paguajnë me Hong Kong Dollar (HKD)

nga CVE to HKD kalkulator i kursit të këmbimit

Shield Kepi Verde është monedha në Cape Verde. Hong Kong Dollar është monedha në . Simbol për CVE është $. Simbol për HKD është HK$. Kursit të këmbimit për Shield Kepi Verde u ndryshua së fundmi në November 15, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Hong Kong Dollar është përditësuar të fundit në November 15, 2019. CVE faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. HKD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shield Kepi Verde në Hong Kong Dollar = 0,08.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.