5 CVE në INR - Shield Kepi Verde në Rupia indiane konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shield Kepi Verde to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rupia indiane. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 14.11.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shield Kepi Verde monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rupia indiane ose Rupia indiane për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shield Kepi Verde to Rupia indiane kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 14.11.2019 04:51
5 CVE ($)
=
3,59974 INR (₹)
1 CVE = 0,719947 INR
1,388991 CVE = 1 INR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shield Kepi Verde në Rupia indiane?

Shield Kepi Verde kurs në Rupia indiane = 0,72

Konvertimi CVE në Rupia indiane

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CVE dhe monedhën e synuar Rupia indiane me një shumë 5 CVE. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCVEINR
USD11.101201.283940.755030.009200.009950.01386
EUR0.9081011.165940.685640.008350.009030.01259
GBP0.778860.8576810.588060.007160.007750.01080
CAD1.324451.458481.7005110.012180.013170.01836
JPY108.73350119.73736139.6068682.0971011.081601.50721
CVE100.52990110.70356129.0739675.903130.9245511.39350
INR72.1420479.4428392.6257654.469430.663480.717621

Vendet që paguajnë me Shield Kepi Verde (CVE)

Vendet që paguajnë me Rupia indiane (INR)

nga CVE to INR kalkulator i kursit të këmbimit

Shield Kepi Verde është monedha në Cape Verde. Rupia indiane është monedha në Indi. Simbol për CVE është $. Simbol për INR është ₹. Kursit të këmbimit për Shield Kepi Verde u ndryshua së fundmi në November 14, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Rupia indiane është përditësuar të fundit në November 14, 2019. CVE faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. INR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shield Kepi Verde në Rupia indiane = 0,72.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.