5 CVE në JPY - Shield Kepi Verde në Jen japonez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shield Kepi Verde to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Jen japonez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 03.12.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shield Kepi Verde monedhën e parazgjedhur. Kliko në Jen japonez ose Jen japonez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shield Kepi Verde to Jen japonez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 03.12.2020 05:20
5 CVE ($)
=
5,74050 JPY (¥)
1 CVE = 1,148100 JPY
0,871004 CVE = 1 JPY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shield Kepi Verde në Jen japonez?

Shield Kepi Verde kurs në Jen japonez = 1,15

Konvertimi CVE në Jen japonez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CVE dhe monedhën e synuar Jen japonez me një shumë 5 CVE. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCVE
USD11.209431.335350.773100.009570.01092
EUR0.8268411.104120.639230.007910.00903
GBP0.748870.9057010.578950.007160.00818
CAD1.293501.564391.7272710.012380.01412
JPY104.52296126.41333139.5751780.8066211.14110
CVE91.59841110.78197122.3163270.814660.876351

Vendet që paguajnë me Shield Kepi Verde (CVE)

Vendet që paguajnë me Jen japonez (JPY)

nga CVE to JPY kalkulator i kursit të këmbimit

Shield Kepi Verde është monedha në Cape Verde. Jen japonez është monedha në Japoni. Simbol për CVE është $. Simbol për JPY është ¥. Kursit të këmbimit për Shield Kepi Verde u ndryshua së fundmi në Dezember 03, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Jen japonez është përditësuar të fundit në Dezember 03, 2020. CVE faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. JPY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shield Kepi Verde në Jen japonez = 1,15.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.