5 CVE në MXN - Shield Kepi Verde në Peso meksikane konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shield Kepi Verde to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Peso meksikane. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.12.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shield Kepi Verde monedhën e parazgjedhur. Kliko në Peso meksikane ose Peso meksikane për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shield Kepi Verde to Peso meksikane kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.12.2019 07:09
5 CVE ($)
=
0,96820 MXN ($)
1 CVE = 0,193640 MXN
5,164222 CVE = 1 MXN

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shield Kepi Verde në Peso meksikane?

Shield Kepi Verde kurs në Peso meksikane = 0,19

Konvertimi CVE në Peso meksikane

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CVE dhe monedhën e synuar Peso meksikane me një shumë 5 CVE. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCVEMXN
USD11.105881.314000.754450.009210.009980.05183
EUR0.9042611.188200.682220.008330.009030.04687
GBP0.761040.8416110.574160.007010.007600.03944
CAD1.325481.465811.7416710.012210.013230.06870
JPY108.58104120.07710142.6754981.9185911.084185.62750
CVE100.15039110.75386131.5976275.558120.9223615.19056
MXN19.2947021.3375425.3532414.556820.177700.192661

Vendet që paguajnë me Shield Kepi Verde (CVE)

Vendet që paguajnë me Peso meksikane (MXN)

nga CVE to MXN kalkulator i kursit të këmbimit

Shield Kepi Verde është monedha në Cape Verde. Peso meksikane është monedha në Meksikë. Simbol për CVE është $. Simbol për MXN është $. Kursit të këmbimit për Shield Kepi Verde u ndryshua së fundmi në Dezember 09, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Peso meksikane është përditësuar të fundit në Dezember 09, 2019. CVE faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. MXN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shield Kepi Verde në Peso meksikane = 0,19.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.