5 CVE në NZD - Shield Kepi Verde në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shield Kepi Verde to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 19.01.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shield Kepi Verde monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shield Kepi Verde to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 19.01.2021 01:16
5 CVE ($)
=
0,07694 NZD ($)
1 CVE = 0,015388 NZD
64,984859 CVE = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shield Kepi Verde në Dollar Zelanda e Re?

Shield Kepi Verde kurs në Dollar Zelanda e Re = 0,02

Konvertimi CVE në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CVE dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 5 CVE. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCVENZD
USD11.207461.357600.783490.009640.010940.71125
EUR0.8281911.124340.648870.007990.009060.58904
GBP0.736600.8894110.577110.007100.008060.52390
CAD1.276351.541141.7327610.012310.013960.90780
JPY103.69500125.20753140.7761381.2437011.1344173.75282
CVE91.40913110.37283124.0968671.617880.88152165.01453
NZD1.405981.697661.908761.101570.013560.015381

Vendet që paguajnë me Shield Kepi Verde (CVE)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

nga CVE to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

Shield Kepi Verde është monedha në Cape Verde. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për CVE është $. Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për Shield Kepi Verde u ndryshua së fundmi në Januar 19, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në Januar 19, 2021. CVE faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shield Kepi Verde në Dollar Zelanda e Re = 0,02.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.