CVE në VND - Shield Kepi Verde në Dong vietnamez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shield Kepi Verde to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dong vietnamez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 15.09.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shield Kepi Verde monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dong vietnamez ose Dong vietnamez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shield Kepi Verde to Dong vietnamez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 15.09.2019 02:50
1 CVE ($)
=
234,32000 VND (₫)
1 CVE = 234,320000 VND
0,004268 CVE = 1 VND

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shield Kepi Verde në Dong vietnamez?

Shield Kepi Verde kurs në Dong vietnamez = 234,32

Konvertimi CVE në Dong vietnamez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CVE dhe monedhën e synuar Dong vietnamez me një shumë 1 CVE. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCVEVND
USD11.106841.246210.753510.009240.010020.00004
EUR0.9034711.125920.680770.008350.009050.00004
GBP0.802430.8881610.604640.007420.008040.00003
CAD1.327121.468911.6538810.012270.013290.00006
JPY108.16980119.72705134.8027881.5071711.083570.00466
CVE99.82750110.49343124.4064975.221150.9228810.00430
VND23,208.5000025,688.1800228,922.7720817,487.86847214.55619232.486051

Vendet që paguajnë me Shield Kepi Verde (CVE)

Vendet që paguajnë me Dong vietnamez (VND)

nga CVE to VND kalkulator i kursit të këmbimit

Shield Kepi Verde është monedha në Cape Verde. Dong vietnamez është monedha në Vietnam. Simbol për CVE është $. Simbol për VND është ₫. Kursit të këmbimit për Shield Kepi Verde u ndryshua së fundmi në September 15, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Dong vietnamez është përditësuar të fundit në September 15, 2019. CVE faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. VND faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shield Kepi Verde në Dong vietnamez = 234,32.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.