10 CVE në VND - Shield Kepi Verde në Dong vietnamez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shield Kepi Verde to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dong vietnamez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 12.11.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shield Kepi Verde monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dong vietnamez ose Dong vietnamez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shield Kepi Verde to Dong vietnamez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 12.11.2019 04:33
10 CVE ($)
=
2.317,04000 VND (₫)
1 CVE = 231,704000 VND
0,004316 CVE = 1 VND

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shield Kepi Verde në Dong vietnamez?

Shield Kepi Verde kurs në Dong vietnamez = 231,70

Konvertimi CVE në Dong vietnamez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CVE dhe monedhën e synuar Dong vietnamez me një shumë 10 CVE. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCVEVND
USD11.101211.284180.755820.009160.009960.00004
EUR0.9080911.166150.686350.008320.009040.00004
GBP0.778710.8575210.588560.007130.007750.00003
CAD1.323081.456991.6990710.012120.013170.00006
JPY109.16198120.21053140.1840082.5062711.086730.00470
CVE100.45026110.61707128.9965575.921820.9201910.00433
VND23,208.5000025,557.4888029,803.9694117,541.33364212.60607231.044711

Vendet që paguajnë me Shield Kepi Verde (CVE)

Vendet që paguajnë me Dong vietnamez (VND)

nga CVE to VND kalkulator i kursit të këmbimit

Shield Kepi Verde është monedha në Cape Verde. Dong vietnamez është monedha në Vietnam. Simbol për CVE është $. Simbol për VND është ₫. Kursit të këmbimit për Shield Kepi Verde u ndryshua së fundmi në November 12, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Dong vietnamez është përditësuar të fundit në November 12, 2019. CVE faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. VND faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shield Kepi Verde në Dong vietnamez = 231,70.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.