1000 CVE në VND - Shield Kepi Verde në Dong vietnamez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shield Kepi Verde to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dong vietnamez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 24.11.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shield Kepi Verde monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dong vietnamez ose Dong vietnamez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shield Kepi Verde to Dong vietnamez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 24.11.2020 21:26
1000 CVE ($)
=
249.523,00000 VND (₫)
1 CVE = 249,523000 VND
0,004008 CVE = 1 VND

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shield Kepi Verde në Dong vietnamez?

Shield Kepi Verde kurs në Dong vietnamez = 249,52

Konvertimi CVE në Dong vietnamez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CVE dhe monedhën e synuar Dong vietnamez me një shumë 1000 CVE. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCVEVND
USD11.188261.335250.767830.009560.010710.00004
EUR0.8415711.123700.646180.008050.009020.00004
GBP0.748930.8899210.575050.007160.008020.00003
CAD1.302381.547561.7389910.012450.013950.00006
JPY104.57450124.26194139.6328180.2952311.120240.00452
CVE93.34981110.92406124.6450771.676600.8926610.00403
VND23,152.0000027,510.6498030,913.6428917,776.75401221.39240248.013371

Vendet që paguajnë me Shield Kepi Verde (CVE)

Vendet që paguajnë me Dong vietnamez (VND)

nga CVE to VND kalkulator i kursit të këmbimit

Shield Kepi Verde është monedha në Cape Verde. Dong vietnamez është monedha në Vietnam. Simbol për CVE është $. Simbol për VND është ₫. Kursit të këmbimit për Shield Kepi Verde u ndryshua së fundmi në November 25, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dong vietnamez është përditësuar të fundit në November 25, 2020. CVE faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. VND faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shield Kepi Verde në Dong vietnamez = 249,52.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.