DJF në JPY - Franc Djibutian në Jen japonez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Franc Djibutian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Jen japonez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 15.01.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Franc Djibutian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Jen japonez ose Jen japonez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Franc Djibutian to Jen japonez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 15.01.2021 21:54
1 DJF
=
0,58420 JPY (¥)
1 DJF = 0,584201 JPY
1,711740 DJF = 1 JPY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Franc Djibutian në Jen japonez?

Franc Djibutian kurs në Jen japonez = 0,58

Konvertimi DJF në Jen japonez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore DJF dhe monedhën e synuar Jen japonez me një shumë 1 DJF. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYDJF
USD11.209871.360080.789550.009630.00563
EUR0.8265411.124160.652590.007960.00465
GBP0.735250.8895610.580510.007080.00414
CAD1.266551.532361.7226110.012200.00713
JPY103.79650125.58029141.1717181.9521510.58404
DJF177.72013215.01828241.71389140.318291.712201

Vendet që paguajnë me Franc Djibutian (DJF)

Vendet që paguajnë me Jen japonez (JPY)

nga DJF to JPY kalkulator i kursit të këmbimit

Franc Djibutian është monedha në Djibouti. Jen japonez është monedha në Japoni. Simbol për DJF është . Simbol për JPY është ¥. Kursit të këmbimit për Franc Djibutian u ndryshua së fundmi në Januar 16, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Jen japonez është përditësuar të fundit në Januar 16, 2021. DJF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. JPY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Franc Djibutian në Jen japonez = 0,58.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.