10 DOP në SGD - Peso Dominikane në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Peso Dominikane to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 22.11.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Peso Dominikane monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Peso Dominikane to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 22.11.2019 01:19
10 DOP (RD$)
=
0,25828 SGD ($)
1 DOP = 0,025828 SGD
38,717671 DOP = 1 SGD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Peso Dominikane në Dollar Singapori?

Peso Dominikane kurs në Dollar Singapori = 0,03

Konvertimi DOP në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore DOP dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 10 DOP. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYDOPSGD
USD11.107291.291490.753240.009210.018930.73422
EUR0.9031111.166350.680260.008320.017100.66308
GBP0.774300.8573810.583240.007130.014660.56851
CAD1.327601.470031.7145710.012230.025140.97475
JPY108.55750120.20474140.2006581.7700412.0553179.70507
DOP52.8181558.4850668.2139839.784840.48655138.78013
SGD1.361991.508121.758991.025910.012550.025791

Vendet që paguajnë me Peso Dominikane (DOP)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

nga DOP to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Peso Dominikane është monedha në Republika Domenikane. Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për DOP është RD$. Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Peso Dominikane u ndryshua së fundmi në November 22, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në November 22, 2019. DOP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Peso Dominikane në Dollar Singapori = 0,03.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.