Wednesday 29 March 2023

FJD në USD - Dollar Fijian në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Fijian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 29.03.2023. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Fijian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Fijian to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 29.03.2023 20:59
1 FJD ($)
=
0,45209 USD ($)
1 FJD = 0,452085 USD
2,211971 FJD = 1 USD
Bank transfers abroad can incur up to 5% additional costs hidden in the exchange rate. TransferWise, on the other hand, is up to 5x cheaper. Learn more
Transfer cheaply with Wise

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Fijian në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Dollar Fijian kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,45

Konvertimi FJD në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore FJD dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 FJD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYFJD
USD11.085951.231090.736000.007540.45168
EUR0.9208511.133650.677750.006940.41593
GBP0.812290.8821110.597850.006120.36690
CAD1.358701.475481.6726710.010240.61370
JPY132.69950144.10544163.3646897.66688159.93789
FJD2.213952.404252.725571.629470.016681

Vendet që paguajnë me Dollar Fijian (FJD)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Konvertoni Dollar Fijian në monedha të tjera botërore


nga FJD to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Fijian është monedha në Fiji. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për FJD është $. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Dollar Fijian u ndryshua së fundmi në März 29, 2023. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në März 29, 2023. FJD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Fijian në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,45.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.