GIP në USD - Gjibraltar Pound në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Gjibraltar Pound to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 27.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Gjibraltar Pound monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Gjibraltar Pound to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 27.09.2020 23:11
1 GIP (£)
=
1,27633 USD ($)
1 GIP = 1,276330 USD
0,783496 GIP = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Gjibraltar Pound në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Gjibraltar Pound kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 1,28

Konvertimi GIP në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore GIP dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 GIP. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYGIP
USD11.163151.274500.746960.009471.27417
EUR0.8597311.095730.642180.008141.09545
GBP0.784620.9126310.586080.007430.99974
CAD1.338771.557191.7062510.012681.70582
JPY105.59104122.81827134.5756878.871981134.54104
GIP0.784820.912871.000260.586230.007431

Vendet që paguajnë me Gjibraltar Pound (GIP)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga GIP to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Gjibraltar Pound është monedha në . Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për GIP është £. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Gjibraltar Pound u ndryshua së fundmi në September 28, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 28, 2020. GIP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Gjibraltar Pound në Shtetet e Bashkuara Dollar = 1,28.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.