Llogaritësi për Dollar guajanaez (GYD) Konvertimi i kursit të këmbimit valutor

Dollar guajanaez (GYD)Dollar guajanaez (GYD)

 • (BNB)
 • (MATIC)
 • (BUSD)
 • (USDT)
 • (USDC)
 • Afgan afgan (AFN)
 • Algjerian Dinar (DZD)
 • Argjend (ons troy) (XAG)
 • Ari (ons troy) (XAU)
 • Aruban Florin (AWG)
 • Australian Dollar (AUD)
 • Azerbaijani Manat (AZN)
 • Bangladeshi Taka (BDT)
 • Birr etiopian (ETB)
 • Bitcoin (BTC)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Bolivian Bolivian (BOB)
 • Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M (BAM)
 • Botsvanë Pula (BWP)
 • Cardano (ADA)
 • Cayman Islands Dollar (KYD)
 • CFA Franc BCEAO (XOF)
 • CFA Franc BEAC (XAF)
 • Colon i Kosta Rikës (CRC)
 • Crown Islandeze (ISK)
 • DASH (DASH)
 • Denarë maqedonas (MKD)
 • Dinar Bahraini (BHD)
 • Dinar irakian (IQD)
 • Dinar jordanez (JOD)
 • Dinar libian (LYD)
 • Dinar serb (RSD)
 • Dirham i Emirateve të Bashkuara Arabe (AED)
 • Dirham maroken (MAD)
 • Dogecoin (DOGE)
 • Dollar Bahamian (BSD)
 • Dollar Barbadian (BBD)
 • Dollar Belize (BZD)
 • Dollar Bermudan (BMD)
 • Dollar Fijian (FJD)
 • Dollar kanadez (CAD)
 • Dollar Liberisë (LRD)
 • Dollar Lindje Karaibe (XCD)
 • Dollar Namibian (NAD)
 • Dollar Singapori (SGD)
 • Dollar surinamez (SRD)
 • Dollar xhamajkanik (JMD)
 • Dollar Zelanda e Re (NZD)
 • Dollar Zimbabve (ZWD)
 • Dollarë Brunei (BND)
 • Dong vietnamez (VND)
 • Dram Armene (AMD)
 • EOS (EOS)
 • Ethereum (ETH)
 • euro (EUR)
 • Forint Hungareze (HUF)
 • Franc Burundian (BIF)
 • Franc CFP (XPF)
 • Franc Comorian (KMF)
 • Franc Djibutian (DJF)
 • Franc Guinean (GNF)
 • Franc kongolez (CDF)
 • Franc Ruandës (RWF)
 • Franc zviceran (CHF)
 • Gambian Dalasi (GMD)
 • Ghanaian Cedi (GHS)
 • Gjibraltar Pound (GIP)
 • Guatemalë Quetzal (GTQ)
 • Gurde haitiane (HTG)
 • gurgullimë (XRP)
 • Hollanda Antillean gulden (ANG)
 • Hong Kong Dollar (HKD)
 • Hryvnia ukrainase (UAH)
 • Indonesian Rupiah (IDR)
 • IOTA (MIOTA)
 • Ishujt Falkland Pound (FKP)
 • Izraeli i ri Sheqel (ILS)
 • Jemeni Rial (YER)
 • Jen japonez (JPY)
 • Katari Rial (QAR)
 • Kazakhstani Tenge (KZT)
 • Kenyan Shilling (KES)
 • Kineze juan (CNY)
 • Kip Laotian (LAK)
 • Koreja e Jugut fitoi (KRW)
 • Koreja e Veriut Won (KPW)
 • Krona suedeze (SEK)
 • Krone daneze (DKK)
 • Krone norvegjeze (NOK)
 • Kuna kroate (HRK)
 • Kuvajtit Dinar (KWD)
 • Kyrgystani Som (KGS)
 • Lek Shqiptar (ALL)
 • Lempira Hondurane (HNL)
 • Leo moldave (MDL)
 • Lesoto Loti (LSL)
 • Leu rumun (RON)
 • Lev (BGN)
 • Lira turke (TRY)
 • Litecoin (LTC)
 • Lumens yjor (XLM)
 • Macanese Pataca (MOP)
 • Malagasy Ariary (MGA)
 • Malawian Kwacha (MWK)
 • Manx paund (IMP)
 • Metical Mozambik (MZN)
 • monedhë (XMR)
 • Mongolian Tugrik (MNT)
 • Myanma Kyat (MMK)
 • Nakfa Eritrean (ERN)
 • NEO (NEO)
 • Ngultrum Bhutanese (BTN)
 • Nigerian Naira (NGN)
 • Nikaraguan Córdoba (NIO)
 • NUK (XEM)
 • Oman Rial (OMR)
 • Ouguiya Mauritaniane (MRO)
 • Panamez Balboa (PAB)
 • Papua Guineja e Re Kina (PGK)
 • Paraguayan Guarani (PYG)
 • Peruvian Nuevo Sol (PEN)
 • Pesha argjentinase (ARS)
 • Pesha Kubane e konvertueshme (CUC)
 • Peso Dominikane (DOP)
 • Peso Filipine (PHP)
 • Peso Kiliane (CLP)
 • Peso kolumbiane (COP)
 • Peso kubane (CUP)
 • Peso meksikane (MXN)
 • Peso Uruguajane (UYU)
 • Pound egjiptian (EGP)
 • Pound Guernsey (GGP)
 • Pound Jersey (JEP)
 • Pound libanez (LBP)
 • Pound sirian (SYP)
 • Pound sudanez (SDG)
 • Rand i Afrikës së Jugut (ZAR)
 • Re Dollar Tajvani (TWD)
 • Real Brazilian (BRL)
 • Republika Çeke Koruna (CZK)
 • Rial iranian (IRR)
 • Riel kamboxhiane (KHR)
 • Ringgit Malajzisë (MYR)
 • Riyal saudite (SAR)
 • Rubla Belarusian (BYR)
 • Rubla e Re Belarusian (BYN)
 • Rubla ruse (RUB)
 • Rufiyaa Maldiviane (MVR)
 • Run Gjeorgjisht (GEL)
 • Rupee Mauritian (MUR)
 • Rupee Nepalese (NPR)
 • Rupee Seychellois (SCR)
 • Rupee Sri Lanka (LKR)
 • Rupia indiane (INR)
 • Rupia pakistaneze (PKR)
 • Salvadoran Colón (SVC)
 • Samoan Tala (WST)
 • São Tomé dhe Príncipe Dobra (STD)
 • Shën Helena Pound (SHP)
 • Shield Kepi Verde (CVE)
 • Shilingë somaleze (SOS)
 • Shilingë Ugandane (UGX)
 • Shqipëria e parë (AOA)
 • Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)
 • Sierra Leonean Leone (SLL)
 • Solomon Islands Dollar (SBD)
 • Sterling Pound Britanik (GBP)
 • Swazi Lilangeni (SZL)
 • Tanzanisë (TZS)
 • Taxhikistani Somoni (TJS)
 • Të drejta speciale të vizatimit (XDR)
 • Thai Baht (THB)
 • Tongan Pa'anga (TOP)
 • Trinidad dhe Tobago Dollar (TTD)
 • Tunizian Dinar (TND)
 • Turkmenistani Manat (TMT)
 • Uzbekistan Som (UZS)
 • Vanuatu Vatu (VUV)
 • Venezuelës Bolivar Fuerte (VEF)
 • Zambian Kwacha (ZMW)
 • Zloty polake (PLN)