HNL në USD - Lempira Hondurane në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Lempira Hondurane to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 28.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Lempira Hondurane monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Lempira Hondurane to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 28.09.2020 06:35
1 HNL (L)
=
0,04085 USD ($)
1 HNL = 0,040852 USD
24,478486 HNL = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Lempira Hondurane në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Lempira Hondurane kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,04

Konvertimi HNL në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore HNL dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 HNL. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYHNL
USD11.163151.274500.746960.009470.04053
EUR0.8597311.095730.642180.008140.03485
GBP0.784620.9126310.586080.007430.03180
CAD1.338771.557191.7062510.012680.05427
JPY105.59104122.81827134.5756878.8719814.28007
HNL24.6703928.6953731.4423918.427720.233641

Vendet që paguajnë me Lempira Hondurane (HNL)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga HNL to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Lempira Hondurane është monedha në Honduras. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për HNL është L. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Lempira Hondurane u ndryshua së fundmi në September 28, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 28, 2020. HNL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Lempira Hondurane në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,04.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.