Tuesday 21 March 2023

ILS në USD - Izraeli i ri Sheqel në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Izraeli i ri Sheqel to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 21.03.2023. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Izraeli i ri Sheqel monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Izraeli i ri Sheqel to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 21.03.2023 15:09
1 ILS (₪)
=
0,27416 USD ($)
1 ILS = 0,274156 USD
3,647561 ILS = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Izraeli i ri Sheqel në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Izraeli i ri Sheqel kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,27

Konvertimi ILS në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore ILS dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 ILS. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYILS
USD11.071231.225690.730490.007560.27374
EUR0.9335111.144190.681920.007060.25553
GBP0.815870.8739810.595980.006170.22333
CAD1.368951.466451.6779010.010350.37473
JPY132.21401141.63106162.0527996.58060136.19168
ILS3.653163.913364.477632.668590.027631

Vendet që paguajnë me Izraeli i ri Sheqel (ILS)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Konvertoni Izraeli i ri Sheqel në monedha të tjera botërore


nga ILS to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Izraeli i ri Sheqel është monedha në Izrael, Palestinë. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për ILS është ₪. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Izraeli i ri Sheqel u ndryshua së fundmi në März 21, 2023. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në März 21, 2023. ILS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Izraeli i ri Sheqel në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,27.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.