5 INR në CAD - Rupia indiane në Dollar kanadez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Rupia indiane to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar kanadez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 04.08.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Rupia indiane monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar kanadez ose Dollar kanadez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Rupia indiane to Dollar kanadez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 04.08.2021 05:59
5 INR (₹)
=
0,08436 CAD ($)
1 INR = 0,016871 CAD
59,271788 INR = 1 CAD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Rupia indiane në Dollar kanadez?

Rupia indiane kurs në Dollar kanadez = 0,02

Konvertimi INR në Dollar kanadez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore INR dhe monedhën e synuar Dollar kanadez me një shumë 5 INR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYINR
USD11.188901.393170.799800.009160.01347
EUR0.8411211.171820.672730.007700.01133
GBP0.717790.8533710.574090.006570.00967
CAD1.250311.486491.7418910.011450.01684
JPY109.17950129.80330152.1061387.3222911.47067
INR74.2380588.26147103.4265859.375950.679961

Vendet që paguajnë me Rupia indiane (INR)

Vendet që paguajnë me Dollar kanadez (CAD)

nga INR to CAD kalkulator i kursit të këmbimit

Rupia indiane është monedha në Indi. Dollar kanadez është monedha në Kanadë. Simbol për INR është ₹. Simbol për CAD është $. Kursit të këmbimit për Rupia indiane u ndryshua së fundmi në August 04, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar kanadez është përditësuar të fundit në August 04, 2021. INR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CAD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Rupia indiane në Dollar kanadez = 0,02.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.