250 INR në CHF - Rupia indiane në Franc zviceran konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Rupia indiane to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Franc zviceran. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 04.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Rupia indiane monedhën e parazgjedhur. Kliko në Franc zviceran ose Franc zviceran për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Rupia indiane to Franc zviceran kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 04.07.2020 07:35
250 INR (₹)
=
3,16288 CHF (CHF)
1 INR = 0,012652 CHF
79,042011 INR = 1 CHF

Cila është kursi aktual i këmbimit për Rupia indiane në Franc zviceran?

Rupia indiane kurs në Franc zviceran = 0,01

Konvertimi INR në Franc zviceran

Ju keni zgjedhur monedhën burimore INR dhe monedhën e synuar Franc zviceran me një shumë 250 INR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCHFINR
USD11.124361.246800.737220.009301.058370.01340
EUR0.8894011.108900.655680.008270.941310.01191
GBP0.802050.9017910.591290.007460.848870.01074
CAD1.356451.525131.6912310.012621.435620.01817
JPY107.51993120.89069134.0562379.265681113.795771.44038
CHF0.944851.062351.178040.696560.0087910.01266
INR74.6470283.9298293.0701655.031160.6942679.004091

Vendet që paguajnë me Rupia indiane (INR)

Vendet që paguajnë me Franc zviceran (CHF)

nga INR to CHF kalkulator i kursit të këmbimit

Rupia indiane është monedha në Indi. Franc zviceran është monedha në Liechtenstein, Switzerland. Simbol për INR është ₹. Simbol për CHF është CHF. Kursit të këmbimit për Rupia indiane u ndryshua së fundmi në Juli 04, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Franc zviceran është përditësuar të fundit në Juli 04, 2020. INR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CHF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Rupia indiane në Franc zviceran = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.