5 INR në CHF - Rupia indiane në Franc zviceran konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Rupia indiane to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Franc zviceran. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 03.03.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Rupia indiane monedhën e parazgjedhur. Kliko në Franc zviceran ose Franc zviceran për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Rupia indiane to Franc zviceran kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 03.03.2021 01:28
5 INR (₹)
=
0,06243 CHF (CHF)
1 INR = 0,012485 CHF
80,094191 INR = 1 CHF

Cila është kursi aktual i këmbimit për Rupia indiane në Franc zviceran?

Rupia indiane kurs në Franc zviceran = 0,01

Konvertimi INR në Franc zviceran

Ju keni zgjedhur monedhën burimore INR dhe monedhën e synuar Franc zviceran me një shumë 5 INR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCHFINR
USD11.203291.390720.789620.009361.092050.01362
EUR0.8310611.155770.656220.007780.907560.01132
GBP0.719050.8652310.567780.006730.785240.00979
CAD1.266431.523881.7612510.011851.383010.01724
JPY106.85097128.57268148.6001984.372131116.687111.45495
CHF0.915711.101861.273490.723060.0085710.01247
INR73.4397088.36924102.1343457.989770.6873180.200171

Vendet që paguajnë me Rupia indiane (INR)

Vendet që paguajnë me Franc zviceran (CHF)

nga INR to CHF kalkulator i kursit të këmbimit

Rupia indiane është monedha në Indi. Franc zviceran është monedha në Liechtenstein, Switzerland. Simbol për INR është ₹. Simbol për CHF është CHF. Kursit të këmbimit për Rupia indiane u ndryshua së fundmi në März 03, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Franc zviceran është përditësuar të fundit në März 03, 2021. INR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CHF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Rupia indiane në Franc zviceran = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.