5 INR në CNY - Rupia indiane në Kineze juan konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Rupia indiane to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Kineze juan. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Rupia indiane monedhën e parazgjedhur. Kliko në Kineze juan ose Kineze juan për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Rupia indiane to Kineze juan kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2021 10:19
5 INR (₹)
=
0,00000 CNY (¥)
1 INR = CNY
inf INR = 1 CNY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Rupia indiane në Kineze juan?

Rupia indiane kurs në Kineze juan =

Konvertimi INR në Kineze juan

Ju keni zgjedhur monedhën burimore INR dhe monedhën e synuar Kineze juan me një shumë 5 INR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYINR
USD11.195241.375470.796270.009190.153070.01337
EUR0.8366611.150790.666200.007690.128060.01118
GBP0.727030.8689710.578910.006680.111280.00972
CAD1.255861.501041.7273910.011540.192230.01679
JPY108.85350130.10560149.7245686.67680116.661851.45510
CNY6.533107.808598.986075.202110.0600210.08733
INR74.8085089.41380102.8967459.567790.6872411.450691

Vendet që paguajnë me Rupia indiane (INR)

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

nga INR to CNY kalkulator i kursit të këmbimit

Rupia indiane është monedha në Indi. Kineze juan është monedha në Kinë. Simbol për INR është ₹. Simbol për CNY është ¥. Kursit të këmbimit për Rupia indiane u ndryshua së fundmi në April 17, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Kineze juan është përditësuar të fundit në April 17, 2021. INR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Rupia indiane në Kineze juan = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.