INR në NOK - Rupia indiane në Krone norvegjeze konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Rupia indiane to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Krone norvegjeze. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 25.05.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Rupia indiane monedhën e parazgjedhur. Kliko në Krone norvegjeze ose Krone norvegjeze për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Rupia indiane to Krone norvegjeze kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 25.05.2020 08:11
1 INR (₹)
=
0,13170 NOK (kr)
1 INR = 0,131699 NOK
7,593072 INR = 1 NOK

Cila është kursi aktual i këmbimit për Rupia indiane në Krone norvegjeze?

Rupia indiane kurs në Krone norvegjeze = 0,13

Konvertimi INR në Krone norvegjeze

Ju keni zgjedhur monedhën burimore INR dhe monedhën e synuar Krone norvegjeze me një shumë 1 INR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYINRNOK
USD11.090501.216610.714570.009290.013160.10001
EUR0.9170111.115640.655270.008520.012070.09171
GBP0.821960.8963510.587340.007640.010820.08220
CAD1.399451.526101.7025810.013000.018420.13995
JPY107.65039117.39269130.9680776.9233511.4168910.76568
INR75.9767582.8526092.4337554.290440.7057717.59813
NOK9.9994010.9043412.165337.145240.092890.131611

Vendet që paguajnë me Rupia indiane (INR)

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

nga INR to NOK kalkulator i kursit të këmbimit

Rupia indiane është monedha në Indi. Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Simbol për INR është ₹. Simbol për NOK është kr. Kursit të këmbimit për Rupia indiane u ndryshua së fundmi në Mai 25, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Krone norvegjeze është përditësuar të fundit në Mai 25, 2020. INR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Rupia indiane në Krone norvegjeze = 0,13.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.