5 INR në SGD - Rupia indiane në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Rupia indiane to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Rupia indiane monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Rupia indiane to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2021 17:08
5 INR (₹)
=
0,00000 SGD ($)
1 INR = SGD
inf INR = 1 SGD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Rupia indiane në Dollar Singapori?

Rupia indiane kurs në Dollar Singapori =

Konvertimi INR në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore INR dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 5 INR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYINRSGD
USD11.215921.403120.825050.009190.013650.75426
EUR0.8224311.153960.678540.007560.011220.62032
GBP0.712700.8665810.588010.006550.009730.53756
CAD1.212061.473761.7006610.011140.016540.91421
JPY108.83850132.33851152.7140089.7966711.4853382.09289
INR73.2755089.09688102.8146760.455590.67325155.26902
SGD1.325801.612061.860261.093840.012180.018091

Vendet që paguajnë me Rupia indiane (INR)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

nga INR to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Rupia indiane është monedha në Indi. Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për INR është ₹. Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Rupia indiane u ndryshua së fundmi në Mai 11, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në Mai 11, 2021. INR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Rupia indiane në Dollar Singapori = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.