Tuesday 28 May 2024

10 IRR në CNY - Rial iranian në Kineze juan konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Rial iranian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Kineze juan. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 28.05.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Rial iranian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Kineze juan ose Kineze juan për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Rial iranian to Kineze juan kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Rial iranian në Kineze juan?

Amount
From
To

10 Rial iranian =

0,00172 Kineze juan

1 IRR = 0,000172 CNY

1 CNY = 5.813,95 IRR

Rial iranianKineze juan conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 28 maj 2024 në 3:50:15 e paradites, GMT+2

Rial iranian kurs në Kineze juan = 0,000172

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi IRR në Kineze juan

Ju keni zgjedhur monedhën burimore IRR dhe monedhën e synuar Kineze juan me një shumë 10 IRR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 10 Rial iranian (IRR) dhe Kineze juan (CNY) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 10 IRR (Rial iranian) to CNY (Kineze juan) ✅ IRR to CNY Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Rial iranian (IRR) në Kineze juan (CNY) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 10 Rial iranian ( IRR ) në Kineze juan ( CNY )

Krahasoni koston e 10 Rial iranian në Kineze juan në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 10 IRR në CNY Ndryshimet Ndryshimet %
Mai 28, 2024 e marte 10 IRR = 0.00172121 CNY - -
Mai 27, 2024 e hënë 10 IRR = 0.00172122 CNY - +0.00036242 %
Mai 26, 2024 të dielën 10 IRR = 0.00172122 CNY - +0.00011692 %
Mai 25, 2024 e shtune 10 IRR = 0.00172122 CNY - -
Mai 24, 2024 e premte 10 IRR = 0.00172121 CNY - -0.00082761 %
Mai 23, 2024 e enjte 10 IRR = 0.00172156 CNY +0.00000004 CNY +0.02036414 %
Mai 22, 2024 e mërkurë 10 IRR = 0.00172023 CNY -0.00000013 CNY -0.07738324 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYCNYIRR
USD11.08551.26640.73140.00640.13810.0000
EUR0.921311.16670.67380.00590.12720.0000
GBP0.78960.857110.57760.00500.10900.0000
CAD1.36721.48401.731410.00870.18880.0000
JPY156.9550170.3718198.7756114.8045121.67280.0037
CNY7.24207.86119.17175.29720.046110.0002
IRR42,075.000445,671.642253,285.867230,775.7015268.07045,809.82631

Vendet që paguajnë me Rial iranian (IRR)

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

Konvertoni Rial iranian në monedha të tjera botërore


nga IRR to CNY kalkulator i kursit të këmbimit

Rial iranian është monedha në Iran. Kineze juan është monedha në Kinë. Simbol për IRR është ﷼. Simbol për CNY është ¥. Kursit të këmbimit për Rial iranian u ndryshua së fundmi në Mai 28, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Kineze juan është përditësuar të fundit në Mai 28, 2024. IRR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Rial iranian në Kineze juan = 0,000172.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.