Sunday 21 April 2024

10 IRR në ILS - Rial iranian në Izraeli i ri Sheqel konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Rial iranian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Izraeli i ri Sheqel. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 21.04.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Rial iranian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Izraeli i ri Sheqel ose Izraeli i ri Sheqel për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Rial iranian to Izraeli i ri Sheqel kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Rial iranian në Izraeli i ri Sheqel?

Amount
From
To

10 Rial iranian =

0,000894 Izraeli i ri Sheqel

1 IRR = 0,0000894 ILS

1 ILS = 11.183,55 IRR

Rial iranianIzraeli i ri Sheqel conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 21 prill 2024 në 1:00:13 e paradites, GMT+2

Rial iranian kurs në Izraeli i ri Sheqel = 0,0000894

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi IRR në Izraeli i ri Sheqel

Ju keni zgjedhur monedhën burimore IRR dhe monedhën e synuar Izraeli i ri Sheqel me një shumë 10 IRR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 10 Rial iranian (IRR) dhe Izraeli i ri Sheqel (ILS) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 10 IRR (Rial iranian) to ILS (Izraeli i ri Sheqel) ✅ IRR to ILS Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Rial iranian (IRR) në Izraeli i ri Sheqel (ILS) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 10 Rial iranian ( IRR ) në Izraeli i ri Sheqel ( ILS )

Krahasoni koston e 10 Rial iranian në Izraeli i ri Sheqel në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 10 IRR në ILS Ndryshimet Ndryshimet %
April 21, 2024 të dielën 10 IRR = 0.00089417 ILS - -
April 20, 2024 e shtune 10 IRR = 0.00089417 ILS - -
April 19, 2024 e premte 10 IRR = 0.00090172 ILS +0.00000076 ILS +0.84483181 %
April 18, 2024 e enjte 10 IRR = 0.00090066 ILS -0.00000011 ILS -0.11794179 %
April 17, 2024 e mërkurë 10 IRR = 0.00089317 ILS -0.00000075 ILS -0.83122786 %
April 16, 2024 e marte 10 IRR = 0.00089245 ILS -0.00000007 ILS -0.08069964 %
April 15, 2024 e hënë 10 IRR = 0.00089692 ILS +0.00000045 ILS +0.50043647 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYILSIRR
USD11.06671.23690.72470.00650.26590.0000
EUR0.937511.15960.67940.00610.24930.0000
GBP0.80850.862410.58590.00520.21500.0000
CAD1.38001.47191.706910.00890.36690.0000
JPY154.6250164.9327191.2557112.0512141.11160.0037
ILS3.76114.01184.65212.72550.024310.0001
IRR42,062.503844,866.479352,027.097830,481.1796272.029111,183.55241

Vendet që paguajnë me Rial iranian (IRR)

Vendet që paguajnë me Izraeli i ri Sheqel (ILS)

Konvertoni Rial iranian në monedha të tjera botërore


nga IRR to ILS kalkulator i kursit të këmbimit

Rial iranian është monedha në Iran. Izraeli i ri Sheqel është monedha në Izrael, Palestinë. Simbol për IRR është ﷼. Simbol për ILS është ₪. Kursit të këmbimit për Rial iranian u ndryshua së fundmi në April 21, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Izraeli i ri Sheqel është përditësuar të fundit në April 21, 2024. IRR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. ILS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Rial iranian në Izraeli i ri Sheqel = 0,0000894.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.