Thursday 23 March 2023

10 IRR në KZT - Rial iranian në Kazakhstani Tenge konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Rial iranian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Kazakhstani Tenge. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 23.03.2023. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Rial iranian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Kazakhstani Tenge ose Kazakhstani Tenge për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Rial iranian to Kazakhstani Tenge kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 23.03.2023 17:54
10 IRR (﷼)
=
0,11044 KZT (₸)
1 IRR = 0,011044 KZT
90,547969 IRR = 1 KZT

Cila është kursi aktual i këmbimit për Rial iranian në Kazakhstani Tenge?

Rial iranian kurs në Kazakhstani Tenge = 0,01

Konvertimi IRR në Kazakhstani Tenge

Ju keni zgjedhur monedhën burimore IRR dhe monedhën e synuar Kazakhstani Tenge me një shumë 10 IRR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYIRRKZT
USD11.087651.228890.731680.007620.000020.00215
EUR0.9194111.129860.672720.007000.000020.00198
GBP0.813740.8850710.595400.006200.000020.00175
CAD1.366721.486511.6795410.010410.000030.00294
JPY131.27450142.78062161.3220296.0511210.003110.28251
IRR42,250.0003045,953.1835551,920.6336930,913.54108321.84468190.92534
KZT464.66695505.39469571.02491339.988193.539660.011001

Vendet që paguajnë me Rial iranian (IRR)

Vendet që paguajnë me Kazakhstani Tenge (KZT)

Konvertoni Rial iranian në monedha të tjera botërore


nga IRR to KZT kalkulator i kursit të këmbimit

Rial iranian është monedha në Iran. Kazakhstani Tenge është monedha në Kazahstan. Simbol për IRR është ﷼. Simbol për KZT është ₸. Kursit të këmbimit për Rial iranian u ndryshua së fundmi në März 23, 2023. Kursit të këmbimit të monedhës për Kazakhstani Tenge është përditësuar të fundit në März 23, 2023. IRR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. KZT faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Rial iranian në Kazakhstani Tenge = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.