10 IRR në NZD - Rial iranian në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Rial iranian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 08.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Rial iranian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Rial iranian to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 08.04.2021 16:17
10 IRR (﷼)
=
0,00000 NZD ($)
1 IRR = NZD
inf IRR = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Rial iranian në Dollar Zelanda e Re?

Rial iranian kurs në Dollar Zelanda e Re =

Konvertimi IRR në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore IRR dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 10 IRR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYIRRNZD
USD11.208351.404520.821720.009120.000020.71751
EUR0.8275811.162350.680040.007550.000020.59379
GBP0.711990.8603310.585050.006500.000020.51086
CAD1.216961.470511.7092410.011100.000030.87318
JPY109.59402132.42790153.9274390.0559410.0026078.63502
IRR42,105.0002650,877.5642859,137.4822034,598.65012384.19067130,210.84108
NZD1.393711.684081.957491.145240.012720.000031

Vendet që paguajnë me Rial iranian (IRR)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

nga IRR to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

Rial iranian është monedha në Iran. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për IRR është ﷼. Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për Rial iranian u ndryshua së fundmi në Mai 15, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në Mai 15, 2021. IRR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Rial iranian në Dollar Zelanda e Re = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.