JMD në CNY - Dollar xhamajkanik në Kineze juan konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar xhamajkanik to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Kineze juan. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.12.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar xhamajkanik monedhën e parazgjedhur. Kliko në Kineze juan ose Kineze juan për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar xhamajkanik to Kineze juan kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.12.2019 05:44
1 JMD (J$)
=
0,05013 CNY (¥)
1 JMD = 0,050128 CNY
19,949130 JMD = 1 CNY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar xhamajkanik në Kineze juan?

Dollar xhamajkanik kurs në Kineze juan = 0,05

Konvertimi JMD në Kineze juan

Ju keni zgjedhur monedhën burimore JMD dhe monedhën e synuar Kineze juan me një shumë 1 JMD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYJMD
USD11.106991.315380.755730.009210.142060.00711
EUR0.9033511.188250.682690.008320.128330.00643
GBP0.760240.8415710.574530.007000.108000.00541
CAD1.323231.464801.7405510.012180.187980.00941
JPY108.61897120.24019142.8755282.08624115.430370.77276
CNY7.039307.792449.259375.319780.0648110.05008
JMD140.55936155.59790184.88936106.224441.2940619.967811

Vendet që paguajnë me Dollar xhamajkanik (JMD)

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

nga JMD to CNY kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar xhamajkanik është monedha në Xhamaika. Kineze juan është monedha në Kinë. Simbol për JMD është J$. Simbol për CNY është ¥. Kursit të këmbimit për Dollar xhamajkanik u ndryshua së fundmi në Dezember 10, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Kineze juan është përditësuar të fundit në Dezember 10, 2019. JMD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar xhamajkanik në Kineze juan = 0,05.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.