JMD në NZD - Dollar xhamajkanik në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar xhamajkanik to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 28.11.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar xhamajkanik monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar xhamajkanik to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 28.11.2020 20:42
1 JMD (J$)
=
0,00971 NZD ($)
1 JMD = 0,009705 NZD
103,039564 JMD = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar xhamajkanik në Dollar Zelanda e Re?

Dollar xhamajkanik kurs në Dollar Zelanda e Re = 0,01

Konvertimi JMD në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore JMD dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 1 JMD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYJMDNZD
USD11.196381.331800.769500.009610.006820.70183
EUR0.8358611.113190.643190.008030.005700.58663
GBP0.750870.8983210.577790.007220.005120.52698
CAD1.299551.554751.7307310.012490.008870.91207
JPY104.06604124.50206138.5946980.0785210.7101773.03690
JMD146.53656175.31274195.15673112.759461.408111102.84407
NZD1.424841.704651.897601.096410.013690.009721

Vendet që paguajnë me Dollar xhamajkanik (JMD)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

nga JMD to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar xhamajkanik është monedha në Xhamaika. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për JMD është J$. Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për Dollar xhamajkanik u ndryshua së fundmi në November 29, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në November 29, 2020. JMD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar xhamajkanik në Dollar Zelanda e Re = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.