50 JPY në CNY - Jen japonez në Kineze juan konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Jen japonez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Kineze juan. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Jen japonez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Kineze juan ose Kineze juan për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Jen japonez to Kineze juan kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2021 08:43
50 JPY (¥)
=
0,00000 CNY (¥)
1 JPY = CNY
inf JPY = 1 CNY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Jen japonez në Kineze juan?

Jen japonez kurs në Kineze juan =

Konvertimi JPY në Kineze juan

Ju keni zgjedhur monedhën burimore JPY dhe monedhën e synuar Kineze juan me një shumë 50 JPY. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNY
USD11.195291.382690.799160.009210.15324
EUR0.8366211.156790.668600.007710.12821
GBP0.723230.8644610.577980.006660.11083
CAD1.251311.495671.7301710.011530.19175
JPY108.56100129.76142150.1061986.75788116.63616
CNY6.525607.799969.022885.215020.060111

Vendet që paguajnë me Jen japonez (JPY)

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

nga JPY to CNY kalkulator i kursit të këmbimit

Jen japonez është monedha në Japoni. Kineze juan është monedha në Kinë. Simbol për JPY është ¥. Simbol për CNY është ¥. Kursit të këmbimit për Jen japonez u ndryshua së fundmi në April 20, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Kineze juan është përditësuar të fundit në April 20, 2021. JPY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Jen japonez në Kineze juan = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.