50 JPY në NOK - Jen japonez në Krone norvegjeze konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Jen japonez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Krone norvegjeze. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Jen japonez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Krone norvegjeze ose Krone norvegjeze për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Jen japonez to Krone norvegjeze kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2021 17:33
50 JPY (¥)
=
0,00000 NOK (kr)
1 JPY = NOK
inf JPY = 1 NOK

Cila është kursi aktual i këmbimit për Jen japonez në Krone norvegjeze?

Jen japonez kurs në Krone norvegjeze =

Konvertimi JPY në Krone norvegjeze

Ju keni zgjedhur monedhën burimore JPY dhe monedhën e synuar Krone norvegjeze me një shumë 50 JPY. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNOK
USD11.195291.382690.799160.009210.11910
EUR0.8366211.156790.668600.007710.09964
GBP0.723230.8644610.577980.006660.08614
CAD1.251311.495671.7301710.011530.14903
JPY108.56100129.76142150.1061986.75788112.92979
NOK8.3962010.0358511.609336.709920.077341

Vendet që paguajnë me Jen japonez (JPY)

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

nga JPY to NOK kalkulator i kursit të këmbimit

Jen japonez është monedha në Japoni. Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Simbol për JPY është ¥. Simbol për NOK është kr. Kursit të këmbimit për Jen japonez u ndryshua së fundmi në April 20, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Krone norvegjeze është përditësuar të fundit në April 20, 2021. JPY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Jen japonez në Krone norvegjeze = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.