50 JPY në SGD - Jen japonez në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Jen japonez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 07.03.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Jen japonez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Jen japonez to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 07.03.2021 20:20
50 JPY (¥)
=
0,61938 SGD ($)
1 JPY = 0,012388 SGD
80,725887 JPY = 1 SGD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Jen japonez në Dollar Singapori?

Jen japonez kurs në Dollar Singapori = 0,01

Konvertimi JPY në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore JPY dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 50 JPY. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYSGD
USD11.191611.384000.790260.009220.74493
EUR0.8392011.161450.663190.007740.62515
GBP0.722540.8609910.571000.006670.53825
CAD1.265401.507871.7513210.011670.94264
JPY108.40504129.17649150.0326585.66832180.75441
SGD1.342401.599621.857891.060850.012381

Vendet që paguajnë me Jen japonez (JPY)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

nga JPY to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Jen japonez është monedha në Japoni. Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për JPY është ¥. Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Jen japonez u ndryshua së fundmi në März 07, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në März 07, 2021. JPY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Jen japonez në Dollar Singapori = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.