KGS në USD - Kyrgystani Som në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Kyrgystani Som to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 23.01.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Kyrgystani Som monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Kyrgystani Som to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 23.01.2021 14:41
1 KGS (лв)
=
0,01183 USD ($)
1 KGS = 0,011831 USD
84,525852 KGS = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Kyrgystani Som në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Kyrgystani Som kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,01

Konvertimi KGS në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore KGS dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 KGS. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYKGS
USD11.217451.368160.785200.009640.01180
EUR0.8213911.123790.644960.007920.00969
GBP0.730910.8898510.573910.007040.00862
CAD1.273561.550491.7424310.012270.01502
JPY103.76504126.32874141.9671181.4766911.22412
KGS84.76710103.19971115.9749166.559440.816911

Vendet që paguajnë me Kyrgystani Som (KGS)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga KGS to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Kyrgystani Som është monedha në Kirgistan. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për KGS është лв. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Kyrgystani Som u ndryshua së fundmi në Januar 24, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në Januar 24, 2021. KGS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Kyrgystani Som në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.