KHR në USD - Riel kamboxhiane në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Riel kamboxhiane to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 28.02.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Riel kamboxhiane monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Riel kamboxhiane to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 28.02.2020 22:27
1 KHR (៛)
=
0,00025 USD ($)
1 KHR = 0,000246 USD
4.057,914557 KHR = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Riel kamboxhiane në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Riel kamboxhiane kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00

Konvertimi KHR në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore KHR dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 KHR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYKHR
USD11.099071.278050.745030.009270.00025
EUR0.9098611.162840.677880.008430.00022
GBP0.782450.8599610.582950.007250.00019
CAD1.342221.475191.7154210.012440.00033
JPY107.88299118.57098137.8793380.3765310.02647
KHR4,075.000014,478.711025,208.033803,036.0149737.772401

Vendet që paguajnë me Riel kamboxhiane (KHR)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga KHR to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Riel kamboxhiane është monedha në Kamboxhi. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për KHR është ៛. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Riel kamboxhiane u ndryshua së fundmi në Februar 29, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në Februar 29, 2020. KHR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Riel kamboxhiane në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.