KMF në USD - Franc Comorian në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Franc Comorian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Franc Comorian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Franc Comorian to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.09.2020 06:21
1 KMF
=
0,00236 USD ($)
1 KMF = 0,002365 USD
422,917028 KMF = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Franc Comorian në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Franc Comorian kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00

Konvertimi KMF në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore KMF dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 KMF. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYKMF
USD11.161821.270180.747800.009470.00236
EUR0.8607211.093260.643650.008150.00203
GBP0.787290.9146910.588740.007450.00186
CAD1.337251.553651.6985510.012660.00316
JPY105.60597122.69564134.1385978.9725010.24916
KMF423.85017492.43962538.36600316.956564.013511

Vendet që paguajnë me Franc Comorian (KMF)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga KMF to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Franc Comorian është monedha në Komora. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për KMF është . Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Franc Comorian u ndryshua së fundmi në September 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 26, 2020. KMF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Franc Comorian në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.