KYD në USD - Cayman Islands Dollar në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Cayman Islands Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 27.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Cayman Islands Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Cayman Islands Dollar to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 27.09.2020 17:13
1 KYD ($)
=
1,21951 USD ($)
1 KYD = 1,219510 USD
0,820001 KYD = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Cayman Islands Dollar në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Cayman Islands Dollar kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 1,22

Konvertimi KYD në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore KYD dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 KYD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYKYD
USD11.163151.274500.746960.009471.19984
EUR0.8597311.095730.642180.008141.03154
GBP0.784620.9126310.586080.007430.94142
CAD1.338771.557191.7062510.012681.60630
JPY105.59104122.81827134.5756878.871981126.69242
KYD0.833440.969421.062220.622550.007891

Vendet që paguajnë me Cayman Islands Dollar (KYD)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga KYD to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Cayman Islands Dollar është monedha në . Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për KYD është $. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Cayman Islands Dollar u ndryshua së fundmi në September 28, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 28, 2020. KYD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Cayman Islands Dollar në Shtetet e Bashkuara Dollar = 1,22.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.