Saturday 01 April 2023

LBP në USD - Pound libanez në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Pound libanez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 01.04.2023. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Pound libanez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Pound libanez to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 01.04.2023 00:22
1 LBP (ل.ل)
=
0,00007 USD ($)
1 LBP = 0,000066 USD
15.040,191302 LBP = 1 USD
Bank transfers abroad can incur up to 5% additional costs hidden in the exchange rate. TransferWise, on the other hand, is up to 5x cheaper. Learn more
Transfer cheaply with Wise

Cila është kursi aktual i këmbimit për Pound libanez në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Pound libanez kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00

Konvertimi LBP në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore LBP dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 LBP. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYLBP
USD11.087201.234340.739340.007530.00007
EUR0.9198011.135340.680040.006930.00006
GBP0.810150.8807910.598980.006100.00005
CAD1.352561.470491.6695110.010190.00009
JPY132.77504144.35255163.8894598.1660910.00883
LBP15,037.1099316,348.2919918,560.8960511,117.55894113.252541

Vendet që paguajnë me Pound libanez (LBP)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Konvertoni Pound libanez në monedha të tjera botërore


nga LBP to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Pound libanez është monedha në Liban. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për LBP është ل.ل. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Pound libanez u ndryshua së fundmi në April 01, 2023. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në April 01, 2023. LBP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Pound libanez në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.