250 LKR në CAD - Rupee Sri Lanka në Dollar kanadez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Rupee Sri Lanka to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar kanadez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 06.12.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Rupee Sri Lanka monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar kanadez ose Dollar kanadez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Rupee Sri Lanka to Dollar kanadez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 06.12.2020 00:00
250 LKR (₨)
=
1,72159 CAD ($)
1 LKR = 0,006886 CAD
145,214598 LKR = 1 CAD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Rupee Sri Lanka në Dollar kanadez?

Rupee Sri Lanka kurs në Dollar kanadez = 0,01

Konvertimi LKR në Dollar kanadez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore LKR dhe monedhën e synuar Dollar kanadez me një shumë 250 LKR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYLKR
USD11.212301.343950.781980.009600.00539
EUR0.8248811.108590.645040.007920.00444
GBP0.744080.9020510.581850.007140.00401
CAD1.278811.550301.7186510.012280.00689
JPY104.15950126.27308139.9852281.4506510.56104
LKR185.65301225.06806249.50847145.176951.782391

Vendet që paguajnë me Rupee Sri Lanka (LKR)

Vendet që paguajnë me Dollar kanadez (CAD)

nga LKR to CAD kalkulator i kursit të këmbimit

Rupee Sri Lanka është monedha në Sri Lanka. Dollar kanadez është monedha në Kanadë. Simbol për LKR është ₨. Simbol për CAD është $. Kursit të këmbimit për Rupee Sri Lanka u ndryshua së fundmi në Dezember 06, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar kanadez është përditësuar të fundit në Dezember 06, 2020. LKR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CAD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Rupee Sri Lanka në Dollar kanadez = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.