250 LKR në USD - Rupee Sri Lanka në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Rupee Sri Lanka to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 16.10.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Rupee Sri Lanka monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Rupee Sri Lanka to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 16.10.2019 23:56
250 LKR (₨)
=
1,37514 USD ($)
1 LKR = 0,005501 USD
181,799671 LKR = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Rupee Sri Lanka në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Rupee Sri Lanka kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,01

Konvertimi LKR në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore LKR dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 250 LKR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYLKR
USD11.103651.273730.757440.009190.00549
EUR0.9060911.154110.686310.008330.00498
GBP0.785100.8664710.594670.007220.00431
CAD1.320231.457071.6816210.012130.00725
JPY108.81350120.09193138.5991582.4201110.59768
LKR182.05866200.92890231.89380137.899201.673131

Vendet që paguajnë me Rupee Sri Lanka (LKR)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga LKR to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Rupee Sri Lanka është monedha në Sri Lanka. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për LKR është ₨. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Rupee Sri Lanka u ndryshua së fundmi në Oktober 17, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në Oktober 17, 2019. LKR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Rupee Sri Lanka në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.