LKR në VND - Rupee Sri Lanka në Dong vietnamez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Rupee Sri Lanka to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dong vietnamez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 15.10.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Rupee Sri Lanka monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dong vietnamez ose Dong vietnamez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Rupee Sri Lanka to Dong vietnamez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 15.10.2019 06:58
1 LKR (₨)
=
128,04800 VND (₫)
1 LKR = 128,048000 VND
0,007810 LKR = 1 VND

Cila është kursi aktual i këmbimit për Rupee Sri Lanka në Dong vietnamez?

Rupee Sri Lanka kurs në Dong vietnamez = 128,05

Konvertimi LKR në Dong vietnamez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore LKR dhe monedhën e synuar Dong vietnamez me një shumë 1 LKR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYLKRVND
USD11.102461.259180.755790.009220.005520.00004
EUR0.9070611.142150.685550.008370.005010.00004
GBP0.794170.8755410.600230.007320.004380.00003
CAD1.323121.458691.6660310.012200.007300.00006
JPY108.43150119.54170136.5343781.9516810.598570.00467
LKR181.15088199.71212228.10089136.912421.6706510.00781
VND23,208.5000025,586.5102629,223.5919317,540.80333214.03836128.116961

Vendet që paguajnë me Rupee Sri Lanka (LKR)

Vendet që paguajnë me Dong vietnamez (VND)

nga LKR to VND kalkulator i kursit të këmbimit

Rupee Sri Lanka është monedha në Sri Lanka. Dong vietnamez është monedha në Vietnam. Simbol për LKR është ₨. Simbol për VND është ₫. Kursit të këmbimit për Rupee Sri Lanka u ndryshua së fundmi në Oktober 15, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Dong vietnamez është përditësuar të fundit në Oktober 15, 2019. LKR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. VND faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Rupee Sri Lanka në Dong vietnamez = 128,05.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.