1 LRD në CAD - Dollar Liberisë në Dollar kanadez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Liberisë to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar kanadez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 07.12.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Liberisë monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar kanadez ose Dollar kanadez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Liberisë to Dollar kanadez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 07.12.2021 09:14
1 LRD ($)
=
0,00896 CAD ($)
1 LRD = 0,008962 CAD
111,587052 LRD = 1 CAD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Liberisë në Dollar kanadez?

Dollar Liberisë kurs në Dollar kanadez = 0,01

Konvertimi LRD në Dollar kanadez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore LRD dhe monedhën e synuar Dollar kanadez me një shumë 1 LRD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYLRD
USD11.128671.328010.779820.008790.00704
EUR0.8860011.176610.690920.007790.00624
GBP0.753010.8499010.587210.006620.00530
CAD1.282341.447341.7029610.011280.00903
JPY113.72298128.35623151.0255388.6839510.80086
LRD142.00024160.27205188.57808110.735251.248651

Vendet që paguajnë me Dollar Liberisë (LRD)

Vendet që paguajnë me Dollar kanadez (CAD)

Convert Dollar Liberisë to other Popular World Currencies


nga LRD to CAD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Liberisë është monedha në Liberi. Dollar kanadez është monedha në Kanadë. Simbol për LRD është $. Simbol për CAD është $. Kursit të këmbimit për Dollar Liberisë u ndryshua së fundmi në Dezember 07, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar kanadez është përditësuar të fundit në Dezember 07, 2021. LRD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CAD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Liberisë në Dollar kanadez = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.