1 LRD në CNY - Dollar Liberisë në Kineze juan konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Liberisë to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Kineze juan. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 17.10.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Liberisë monedhën e parazgjedhur. Kliko në Kineze juan ose Kineze juan për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Liberisë to Kineze juan kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 17.10.2021 18:45
1 LRD ($)
=
0,03917 CNY (¥)
1 LRD = 0,039173 CNY
25,527921 LRD = 1 CNY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Liberisë në Kineze juan?

Dollar Liberisë kurs në Kineze juan = 0,04

Konvertimi LRD në Kineze juan

Ju keni zgjedhur monedhën burimore LRD dhe monedhën e synuar Kineze juan me një shumë 1 LRD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYLRD
USD11.159911.374500.807930.008740.155380.00604
EUR0.8621411.185010.696550.007540.133960.00521
GBP0.727540.8438810.587800.006360.113050.00440
CAD1.237731.435661.7012610.010820.192320.00748
JPY114.38050132.67122157.2160692.41151117.772530.69133
CNY6.435807.464968.846025.199680.0562710.03890
LRD165.45038191.90774227.41164133.672431.4464925.707801

Vendet që paguajnë me Dollar Liberisë (LRD)

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

nga LRD to CNY kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Liberisë është monedha në Liberi. Kineze juan është monedha në Kinë. Simbol për LRD është $. Simbol për CNY është ¥. Kursit të këmbimit për Dollar Liberisë u ndryshua së fundmi në Oktober 17, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Kineze juan është përditësuar të fundit në Oktober 17, 2021. LRD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Liberisë në Kineze juan = 0,04.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.