50 LRD në SGD - Dollar Liberisë në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Liberisë to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 24.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Liberisë monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Liberisë to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 24.09.2020 16:16
50 LRD ($)
=
0,34546 SGD ($)
1 LRD = 0,006909 SGD
144,736233 LRD = 1 SGD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Liberisë në Dollar Singapori?

Dollar Liberisë kurs në Dollar Singapori = 0,01

Konvertimi LRD në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore LRD dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 50 LRD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYLRDSGD
USD11.166111.273520.747800.009480.005020.72649
EUR0.8575611.092110.641280.008130.004310.62301
GBP0.785230.9156610.587200.007450.003950.57046
CAD1.337251.559381.7030110.012680.006720.97150
JPY105.44601122.96122134.2871378.8528810.5298176.60555
LRD199.02500232.08424253.46142148.831561.887461144.58982
SGD1.376481.605121.752971.029340.013050.006921

Vendet që paguajnë me Dollar Liberisë (LRD)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

nga LRD to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Liberisë është monedha në Liberi. Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për LRD është $. Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Dollar Liberisë u ndryshua së fundmi në September 25, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në September 25, 2020. LRD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Liberisë në Dollar Singapori = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.