550000 LTC në XLM

Konvertuesi ynë Litecoin to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Lumens yjor. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 02.12.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Litecoin monedhën e parazgjedhur. Kliko në Lumens yjor ose Lumens yjor për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Litecoin to Lumens yjor kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 02.12.2020 17:20
550000 LTC
=
262.469.339,62150 XLM
1 LTC = 477,216981 XLM
0,002095 XLM = 1 LTC

Cila është kursi aktual i këmbimit për Litecoin në Lumens yjor?

Litecoin kurs në Lumens yjor = 477,22
Bitcoin0,000 BTC
Ethereum0,000 ETH
gurgullimë0,000 XRP
Bitcoin Cash0,000 BCH
NUK0,000 XEM
EOS0,000 EOS
NEO0,000 NEO
IOTA0,000 MIOTA
DASH0,000 DASH
monedhë0,000 XMR

Konvertimi LTC në Lumens yjor

Ju keni zgjedhur monedhën burimore LTC dhe monedhën e synuar Lumens yjor me një shumë 550000 LTC. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Çfarë është një cryptocurrency?

Cryptocurrencies janë mjete digjitale të pagesës që veprojnë si një medium shkëmbimi nën parimet e kriptografisë për të siguruar transaksione dhe kontrollin e prodhimit të monedhës.

Monedha dixhitale, monedha alternative dhe monedha virtuale janë kushte alternative për kriptocuren.

Deri më sot, janë krijuar qindra kriptoporte - të ashtuquajturat Altcoins -.

Bitcoin dhe derivatet e tij përdorin kontrollin e decentralizuar në krahasim me sistemet e centralizuara të parasë elektronike / bankave qendrore.

Kontrolli i decentralizuar i referohet përdorimit të bazës së të dhënave të transaksionit blockchain në rolin e një libri të shpërndarë.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Litecoin në Lumens yjor = 477,22.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.