LYD në USD - Dinar libian në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dinar libian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 14.08.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dinar libian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dinar libian to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 14.08.2022 15:43
1 LYD (LD)
=
0,20658 USD ($)
1 LYD = 0,206578 USD
4,840778 LYD = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dinar libian në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Dinar libian kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,21

Konvertimi LYD në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore LYD dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 LYD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYLYD
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.183000.762590.007300.20027
GBPinf0.8453110.644620.006170.16929
CADinf1.311321.5512910.009570.26262
JPYinf136.95277162.01517104.43901127.42763
LYDinf4.993245.907013.807800.036461

Vendet që paguajnë me Dinar libian (LYD)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Konvertoni Dinar libian në monedha të tjera botërore


nga LYD to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Dinar libian është monedha në Libi. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për LYD është LD. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Dinar libian u ndryshua së fundmi në August 14, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në August 14, 2022. LYD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dinar libian në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,21.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.