MDL në CNY - Leo moldave në Kineze juan konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Leo moldave to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Kineze juan. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 20.10.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Leo moldave monedhën e parazgjedhur. Kliko në Kineze juan ose Kineze juan për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Leo moldave to Kineze juan kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 20.10.2019 14:17
1 MDL
=
0,40962 CNY (¥)
1 MDL = 0,409618 CNY
2,441299 MDL = 1 CNY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Leo moldave në Kineze juan?

Leo moldave kurs në Kineze juan = 0,41

Konvertimi MDL në Kineze juan

Ju keni zgjedhur monedhën burimore MDL dhe monedhën e synuar Kineze juan me një shumë 1 MDL. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYMDL
USD11.116501.298500.761750.009220.141210.05756
EUR0.8956611.163010.682260.008260.126470.05156
GBP0.770120.8598410.586630.007100.108750.04433
CAD1.312781.465711.7046410.012110.185380.07557
JPY108.40704121.03647140.7666182.57854115.308046.24022
CNY7.081707.906729.195605.394450.0653310.40764
MDL17.3723019.3961822.5579413.233270.160252.453121

Vendet që paguajnë me Leo moldave (MDL)

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

nga MDL to CNY kalkulator i kursit të këmbimit

Leo moldave është monedha në Moldavi. Kineze juan është monedha në Kinë. Simbol për MDL është . Simbol për CNY është ¥. Kursit të këmbimit për Leo moldave u ndryshua së fundmi në Oktober 20, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Kineze juan është përditësuar të fundit në Oktober 20, 2019. MDL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Leo moldave në Kineze juan = 0,41.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.