1000 MDL në CNY - Leo moldave në Kineze juan konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Leo moldave to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Kineze juan. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 02.12.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Leo moldave monedhën e parazgjedhur. Kliko në Kineze juan ose Kineze juan për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Leo moldave to Kineze juan kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 02.12.2020 20:43
1000 MDL
=
381,18600 CNY (¥)
1 MDL = 0,381186 CNY
2,623391 MDL = 1 CNY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Leo moldave në Kineze juan?

Leo moldave kurs në Kineze juan = 0,38

Konvertimi MDL në Kineze juan

Ju keni zgjedhur monedhën burimore MDL dhe monedhën e synuar Kineze juan me një shumë 1000 MDL. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYMDL
USD11.209431.335350.773100.009570.152360.05795
EUR0.8268411.104120.639230.007910.125980.04791
GBP0.748870.9057010.578950.007160.114100.04339
CAD1.293501.564391.7272710.012380.197080.07495
JPY104.52296126.41333139.5751780.80662115.925366.05675
CNY6.563307.937868.764335.074080.0627910.38032
MDL17.2572620.8714623.0445513.341570.165102.629361

Vendet që paguajnë me Leo moldave (MDL)

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

nga MDL to CNY kalkulator i kursit të këmbimit

Leo moldave është monedha në Moldavi. Kineze juan është monedha në Kinë. Simbol për MDL është . Simbol për CNY është ¥. Kursit të këmbimit për Leo moldave u ndryshua së fundmi në Dezember 03, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Kineze juan është përditësuar të fundit në Dezember 03, 2020. MDL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Leo moldave në Kineze juan = 0,38.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.