1 MDL në HKD - Leo moldave në Hong Kong Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Leo moldave to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Hong Kong Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 28.11.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Leo moldave monedhën e parazgjedhur. Kliko në Hong Kong Dollar ose Hong Kong Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Leo moldave to Hong Kong Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 28.11.2020 19:49
1 MDL
=
0,45163 HKD (HK$)
1 MDL = 0,451634 HKD
2,214182 MDL = 1 HKD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Leo moldave në Hong Kong Dollar?

Leo moldave kurs në Hong Kong Dollar = 0,45

Konvertimi MDL në Hong Kong Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore MDL dhe monedhën e synuar Hong Kong Dollar me një shumë 1 MDL. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYHKDMDL
USD11.196381.331800.769500.009610.129020.05797
EUR0.8358611.113190.643190.008030.107840.04846
GBP0.750870.8983210.577790.007220.096880.04353
CAD1.299551.554751.7307310.012490.167670.07534
JPY104.06604124.50206138.5946980.07852113.426776.03297
HKD7.750649.2726810.322275.964100.0744810.44932
MDL17.2495420.6369322.9728613.273470.165762.225561

Vendet që paguajnë me Leo moldave (MDL)

Vendet që paguajnë me Hong Kong Dollar (HKD)

nga MDL to HKD kalkulator i kursit të këmbimit

Leo moldave është monedha në Moldavi. Hong Kong Dollar është monedha në . Simbol për MDL është . Simbol për HKD është HK$. Kursit të këmbimit për Leo moldave u ndryshua së fundmi në November 29, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Hong Kong Dollar është përditësuar të fundit në November 29, 2020. MDL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. HKD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Leo moldave në Hong Kong Dollar = 0,45.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.