1000 MDL në NOK - Leo moldave në Krone norvegjeze konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Leo moldave to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Krone norvegjeze. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 20.01.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Leo moldave monedhën e parazgjedhur. Kliko në Krone norvegjeze ose Krone norvegjeze për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Leo moldave to Krone norvegjeze kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 20.01.2021 07:33
1000 MDL
=
492,49600 NOK (kr)
1 MDL = 0,492496 NOK
2,030473 MDL = 1 NOK

Cila është kursi aktual i këmbimit për Leo moldave në Krone norvegjeze?

Leo moldave kurs në Krone norvegjeze = 0,49

Konvertimi MDL në Krone norvegjeze

Ju keni zgjedhur monedhën burimore MDL dhe monedhën e synuar Krone norvegjeze me një shumë 1000 MDL. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYMDLNOK
USD11.212861.363080.785200.009630.057690.11711
EUR0.8245011.123860.647400.007940.047570.09656
GBP0.733640.8897910.576050.007060.042320.08592
CAD1.273571.544651.7359710.012260.073470.14915
JPY103.88903126.00246141.6086181.5734015.9934712.16632
MDL17.3337121.0233023.6271513.610380.1668512.02993
NOK8.5390710.3566611.639396.704850.082190.492631

Vendet që paguajnë me Leo moldave (MDL)

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

nga MDL to NOK kalkulator i kursit të këmbimit

Leo moldave është monedha në Moldavi. Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Simbol për MDL është . Simbol për NOK është kr. Kursit të këmbimit për Leo moldave u ndryshua së fundmi në Januar 20, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Krone norvegjeze është përditësuar të fundit në Januar 20, 2021. MDL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Leo moldave në Krone norvegjeze = 0,49.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.